УЖАСНА СМРТ НА ПОЗНАТАТА ЈУТЈУБЕРКА: Загинала на електричен тротинет - Слободен печат

УЖАСНА СМРТ НА ПОЗНАТАТА ЈУТЈУБЕРКА: Загинала на електричен тротинет

Британската јутјуб-ѕвезда Емили Хартриџ загинала откако ја удрил камион додека возела електричен тротинет, а со тоа е доведена во прашање безбедноста на овие тротинети како превозни средства.

Таа го водеше популарниот канал „10 причини зошто“. Најпрво полицијата не го соопштила идентитетот, но нејзините пријатели и момчето потврдиле дека загинала на прометна улица, откако во неа удрил камион.

Ова е прва смрт во Британија, а најверојатно и во Европа која вклучува електричен тротинет. Во исто време, уште еден тинејџер е во критична состојба поради несреќа со електричен тротинет.

Поради ова Велика Британија ќе ја преиспитува безбедноста на тротинетите, како и ограничувањата каде тие смеат да се движат.

Прочитај повеќе

Треба ли да ве загрижуваат еротските сонови со вашиот шеф?

Слободен печат

Исцрпен и „страшен“ за гледање: Новата фотка од Џастин Бибер пред болница е тажна! (ФОТО)

Слободен печат

Актерката Ванеса ја покажа новата тетоважа: Таа е на непријатно место, но дали ја разбирате пораката? (ФОТО)

Слободен печат

Сите полудеа по овој тренд! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан во панталони кои жените со облини не би се осудиле да ги облечат! (ФОТО)

Слободен печат

Турскиот пејач призна дека е во врска со сопругата на Аца Лукас: Не ме интересира нејзиното минато! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

4 + 13 =

Прочитај повеќе

Девојката на Игор Карачиќ слави во Стокхолм: Македонката Душица објави селфи за финале! (ФОТО)

Слободен печат

Рафа Надал ја удри силно со топче во глава, но неговата постапка ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)

Слободен печат

Овие 3 хороскопски знаци се најдобри татковци!

Слободен печат

„Врба“ на фестивалска турнеја во Европа и САД (ФОТО)

Слободен печат

Селена Гомез во хипнотизирачки панталони! (ФОТО)

Слободен печат

Вие добро го познавате: Данијела Мартиновиќ му откри на Жаре со кого се бакнала за првпат (ВИДЕО)

Слободен печат