УЖАС ВО НОВ БЕЛГРАД: 29-годишно момче се самоубило по скок од 20 метри височина

Маж (29) години извршил самоубиство по скок од недовршена гаража на Булеварот Арсениј Чарнојевиќ во Нови Белград, пренесува Курир.рс.

Според информациите, тој веќе еднаш пробал да се самоубие, ден порано, кога се обидел да скокне низ прозор од станот во кој живеел, но оние кои живееле со него успеале тогаш да го спречат во таа намера.

Откако стигнале на местото на настанот, докторите на брзата помош можеле само да констатираат смрт.

Прочитајте и...  Во БиХ се удави синот на осуден терорист, стрикото во обид да го спаси - настрадал

Прочитај повеќе

„Сони“ очекува пад на оперативната добивка за 27 отсто

Слободен печат

Џафери: Седете во салата дур трае паузата, запознајте се малку меѓу себе

Слободен печат

Францускиот научен комитет предупредува: Многу е веројатна појава на уште еден бран на коронавирус наесен или во зима

Слободен печат

Русија следната година ќе започне со тестирање на вакцината против коронавирусот на деца

Слободен печат

Апасиев од Левица гласаше воздржано за дневниот ред на конститутивната седница

Весна Тодоровска

Почна конститутивната седница, Со 115 гласови „ЗА“, Шахпаска избрана за претседател на Верификационата комисија на Собранието (ФОТО)

Весна Тодоровска

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Трамп со закана за државните агенции: Ако не вработувате Американци ќе бидете отпуштени

Слободен печат

Пад на невработеноста во Шпанија за прв пат од февруари

Слободен печат

Брнабиќ: Јас сум еден од двајцата кандидати за премиер на Србија

Слободен печат

Доктор Коровешовска: Охридските журки ќе ни се удрат од глава за две недели кога ќе врие заразени од Ковид 19

Мирослава Бурнс

Силен земјотрес ја погоди југоисточна Турција

Слободен печат

Непријатно искуство: На Муцунски не му дозволиле да го внесе тротинетот во Собранието

Слободен печат