Уште не е Нова Година, а ова дрво во Карпош веќе е „накитено“ – Слободен печат
Ваш агол

Уште не е Нова Година, а ова дрво во Карпош веќе е „накитено“

Иако поминаа десетина дена, по силниот ветар што дуваше во Скопје, никој не се потруди да погледне нагоре и да види што остана на дрвјата.

Наш читател ни прати фотографија од ова дрво во населбата Карпош на која се гледа дека од него висат кеси.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close