Уште едно модно промашување! Ријана повторно шокира со својот стајлинг (ФОТО)

Пејачката изминативе денови направи промоција на својата книга која наскоро ќе се најде во продажба и при таа прилика успеа да приреди модно фијаско.

Верна на својот провокативен стил, пејачката се појави во фустан на едно рамо и длабоко деколте, а комбинацијата ја закити со накит во црна боја. Долгата и бујна црна коса ѝ паѓаше преку лицето.

Profimedia

Комбинацијата на Ријана од фустан со леопардски принт и чизми од змијска кожа, воопшто не им се допадна на модните критичари, па следуваа само негативни коментари.

Profimedia

Навикнати сме постојано да воодушевува и да ги поместува границите на модата, но овој пат тоа не се случи. „Вулгарно“ е зборот со којшто се опишува нејзиниот аутфит во странските медиуми.

Profimedia

Дали се согласувате?

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат