Улична мода само за храбри! (ФОТО) - Слободен печат

Улична мода само за храбри! (ФОТО)

Актуелните модни трендови, според мислењето на жените кои преферираат класика, се основаат на спојувањето на неспојливото. Но, доколку сте една од оние дами кои слепо ги пратат новите трендови, еве ви неколку модни комбинации кои морате да ги имате за да го постигнете совршениот „street style“ изглед.

View this post on Instagram

1 or 2? @emmagraceland 💕💕

A post shared by Streetstyle Daily (@streetstyle__daily) on

View this post on Instagram

@soniaheartsfashion ✔️✔️

A post shared by Streetstyle Daily (@streetstyle__daily) on

View this post on Instagram

Grey on grey ✔️✔️ 1, 2 or 3? @fashion.hunters.ig

A post shared by Streetstyle Daily (@streetstyle__daily) on

Прочитајте и...  Мекгрејди: Коби секогаш ми зборуваше дека сака да умре млад и да стане бесмртен (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Откриена содржината на емотивното писмо на принцезата Дајана: Ја претчувствувала судбината на помладиот син?

Слободен печат

Александра Пријовиќ го откри иднетитетот на мажот што ја дави во спотот (ФОТО)

Слободен печат

Урнебесна средба на Лепа Брена и јутјубер – Пејачката само го погледна, а неговата реакција е хит (ВИДЕО)

Слободен печат

ЕКСКЛУЗИВНО: Ракометарот Столе Стоилов ќе стане татко!

Слободен печат

Младата пејачка Лина Пејовска со впечатлив и секси изглед на „MAC“ во Белград (ФОТО)

Слободен печат

Фатална Колумбијка која мами воздишки кај мажите ширум светот (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

5 × 5 =

Прочитај повеќе

Бијонсе со шлиц до колковите и длабоко деколте ја надмина конкуренцијата! (ФОТО)

Слободен печат

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Жените конечно признаа: Каков тип на мажи им се допаѓаат најмногу?

Слободен печат

Ана Николиќ во егзотично издание што го „запали“ Инстаграм! (ВИДЕО)

Слободен печат

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат

Блејк Лајвли како божица искочена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат