Уапсен таткото-монструм, кој во стан во Белград ја држел заробена осумгодишната ќерка

По наредба на дежурниот заменик обвинител на Првото основно јавно обвинителство, српската полиција го уапси Урош Пашалиќ (37), кој е обвинет дека со години ја држел својата ќерка затворена во стан во Белград. Тој е обвинет и за насилство врз неговата невенчана сопруга. Од страна на полицијата му е одредена мерка притвор во траење од … Продолжи со читање Уапсен таткото-монструм, кој во стан во Белград ја држел заробена осумгодишната ќерка