Уапсен босанскиот наркобос Тито Гачанин во Дубаи

Во голема акција во Дубаи е уапсен босански државјанин, за кого холандските медиуми пишуваат дека е познатиот наркобос Един „Тито“ Гачанин. Тој е шеф на наркобизнисот кој криумчари дрога во Европа. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Гачанин, како што јавуваат медиумите, е уапсен во Дубаи во акција предводена од Европол, во која учестуваа … Продолжи со читање Уапсен босанскиот наркобос Тито Гачанин во Дубаи