Тројца малолетници сексуално злоставувале дете

Мајка на малолетно дете од Скопје во полиција пријавила дека полови дејствија врз детето извршиле тројца малолетници. Според полицијата, 45-годишната скопјанка случајот го пријавила во полициска станица Бит Пазар. Во пријавата таа навела дека малолетен син бил сексуално злоупотребен во август годинава.

Прочитајте и...  Немил настан во Делчево: Почина 6- годишно дете по пад од трактор

Прочитај повеќе

Немил настан во Делчево: Почина 6- годишно дете по пад од трактор

Слободен печат

ЈО даде наредба за истражна постапка за убиство во Гостивар

Слободен печат

Виница: Товарно возило удри во две лица, почина 47-годишна жена

Слободен печат

Тетовци се заканувале со нож и од такси возачи краделе пари

Слободен печат

Три лица „заработија“ кривични- со секири се заканувале на полицајци

Слободен печат

Казни за 15 лица кои за време на полициски час се шетале и возеле велосипеди

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Тројца повредени во сообраќајка во Сарај

Скопјанец на Фејсбук објавувал расистички материјал

Притвор за арамија од Гевгелија

Приведени три лица кои не дозволувале полицајци да извршат контрола во угостителски објект

Слободен печат

Скопјанец пронајден мртов во стан на булеварот „Партизански одреди”, нема траги на насилство

Слободен печат

Полицаец испукал куршум при проверка на пиштол, во инцидентот нема повредени

Слободен печат