Три хороскопски знаци студени како мраз: Ќе ви го скршат срцето без размислување

Постојат три хороскопски знаци кои кога повредуваат, ретко имаат грижа на совест, дури и во љубовните односи. Тие освен што се однесуваат површно со туѓите, тоа го прават дури и со своите емоции.

Еве за кого се работи:

БЛИЗНАЦИ

Близнаците се симпатични, духовити и паметни и затоа лесно можете да се вљубите во нив. Сакаат да им биде убаво со нив, но ако почнете да претерувате со барања и услови, лесно може да го променат расположението и да ве остават со скршено срце.

ЛАВ

Тие имаат неверојатно големи ега и постојано се во војна помеѓу супериорноста и инфериорноста. Ако ги навредите, очекувајте дека можат навистина да ве повредат. Интересно е што тие може да не ве остават, ама ќе ве повредат до степен што ќе ве натераат вие да ги оставите.

Прочитајте и...  Одбила да пее за дочекот на 2021: Неда Украден не сака да пее тајно!

СТРЕЛЕЦ

Тие повредуваат затоа што им е здодевно. Затоа, ако сте повредени од Стрелец, секогаш имајте на ум дека не сте вие виновни. Во нивниот свет ништо не е стабилно. Ако сте и вие во истата несериозна фаза во животот, тогаш нема да бидете повредени. Во спротивно, спасете се навреме.

Поврзани вести

Храна што ја елиминира кандидата

Слободен печат

Свршеникот на Џенифер Лопез сподели интимни моменти од Денот на благодарноста

Слободен Печат

Одбиена жалбата на Џони Деп во случајот против списанието „Сан“

Слободен печат

Васко Серафимов и Златан Миливојевиќ со заедничка нова нумера, слушнете ја (ВИДЕО)

Слободен печат

Параметрите за хемостаза, како маркери за прогноза кај пациенти со можна инфекција со ковид-19

ВИДЕО | И Игор Џамбазов се прости од големиот Марадона: Му ја испеа неговата „La Vida Tombola“

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanianBulgarian