Три хороскопски знаци ПОСТУДЕНИ ОД МРАЗ: Ќе ви го скршат срцето без око да им трепне

Постојат три хороскопски знаци кои кога повредуваат, ретко имаат грижа на совест, дури и во љубовните односи.

Тие освен што се однесуваат површно со туѓите, тоа го прават дури и со своите емоции.

Еве за кого се работи:

БЛИЗНАЦИ

Близнаците се симпатични, духовити и паметни и затоа лесно можете да се вљубите во нив. Сакаат да им биде убаво со нив, но ако почнете да претерувате со барања и услови, лесно може да го променат расположението и да ве остават со скршено срце.

ЛАВ

Тие имаат неверојатно големи ега и постојано се во војна помеѓу супериорноста и инфериорноста. Ако ги навредите, очекувајте дека можат навистина да ве повредат. Интересно е што тие може да не ве остават, ама ќе ве повредат до степен што ќе ве натераат вие да ги оставите.

Прочитајте и...  НЕ НИ ПРОБУВАЈТЕ: Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите

СТРЕЛЕЦ

Тие повредуваат затоа што им е здодевно. Затоа, ако сте повредени од Стрелец, секогаш имајте на ум дека не сте вие виновни. Во нивниот свет ништо не е стабилно. Ако сте и вие во истата несериозна фаза во животот, тогаш нема да бидете повредени. Во спротивно, спасете се навреме.

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат