Тренерката на Димитров хит на социјалните мрежи (ФОТО) - Слободен печат

Тренерката на Димитров хит на социјалните мрежи (ФОТО)

Бугарскиот тенисер дефинитивно е главната ѕвезда на првиот ден од Австралија Опен, не поради неговата игра, туку поради тренерките со кои се појави на теренот.


Димитров за дуелот со Аргентинецот Лондеро излезе во ексцентрична тренерка која го привлече вниманието на навивачите но и на јавноста, по што веднаш стана хит на социјалните мрежи.

 

 

Прочитајте и...  МЕГА СКАНДАЛ во Барселона: Претседателот Бартомеу на социјалните мрежи ја оцрнувал својата најголема ѕвезда, Лионел Меси

Прочитај повеќе

УЖАС ВО САД: Поранешни одбојкарки загинаа во сообраќајна несреќа (ВИДЕО)

Слободен печат

Кадетите со половичен ефект на стартот од Медитеранските игри

Слободен печат

Меси и Хамилтон ја „поделија“ наградата Лауреус

Слободен печат

„ГЕНИЈАЛЕЦ“ од Црна Гора: И Џордан мислеше дека хеликоптерот нема да падне, па падна (ВИДЕО)

Слободен печат

Ван Дајк е клучот за успехот на Ливерпул

Слободен печат

МЕГА СКАНДАЛ во Барселона: Претседателот Бартомеу на социјалните мрежи ја оцрнувал својата најголема ѕвезда, Лионел Меси

Слободен печат

Остави Коментар

три × три =

Прочитај повеќе

Наставник на учениците им дал тест во чест на Коби Брајант

Слободен печат

Избран слоганот на Олимписките игри во Токио (ВИДЕО)

Слободен печат

Ајакс на лето ќе биде како супермаркет, дури осум фудбалери си заминуваат

Слободен печат

Реал ја одреди цената на Хамес Родригез

Слободен печат

Касилјас и официјално ќе се кандидира за претседател на Шпанската федерација

Слободен печат

Ленард: Ти благодарам Коби, за сè што направи за мене! (ВИДЕО)

Слободен печат