Трансродовата актерка интимните делови ги покри со црна лента (ФОТО)

Лаврин Кокс (47) ѕвездата на серијата „Портокаловата е нова црна“, на вчерашната премиера за „Ангелите на Чарли“ во Лос Анџелес, ги шокираше обожавателите со модната комбинација. На црвениот тепих таа се појави во проѕирен фустан без долен веш. Комбинацијата ја надополни со проѕирни штикли, а брадавиците ги прекриј со две црни ленти.

Profimedia

Во серијата глумеше фризерка и затвореничка по име Софија Бурсет, а исто така таа е првата трансродова жена која добила восочна фигура во музејот Madame Tussauds.

Profimedia

И покрај тоа што се родила како маж, таа секогаш се чувствувала како жена, а стигна и на првото место на Guardian World Pride Power листата која ги истакнува највлијателните ЛГБТ личности на светот.

Прочитајте и...  Ниту цврстите гради без градник не успеаа да го тргнат вниманието од „изгужваниот“ стомак на Кејти Холмс! (ФОТО)

„Мислев дека светот никогаш нема да ме прифати таква каква што сум. Веќе напишав и проштални пораки во кои барам да ми се обраќаат како на жена после смртта. Мило ми е што останав жива“ , раскажала Кокс која во средно училиште била изложена на насилство од своите врсници. Колку сакала да „искочи“ од сопствената кожа зборува и фактот дека размислувала за самоубиство откако се вљубила во момче.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат