ТРАГЕДИЈА ВО СЕМЕЈСТВОТО НА ПОЗНАТИОТ МУЗИЧАР: Пронајдена мртва неговата ќерка

Габриела Креан е ќерка на основачот на бендот Слипнот, Шон Креан, која долго време се борела со проблеми со пороците.

Полицијата добила дојава за можно предозирање во луксузна куќа во Холивуд. Кога пристигнале заедно со пожарникарите и медицинските служби, можеле само да констатираат смрт кај младата девојка.

Полицијата пронашла прибор за конзумирање дрога и други докази што укажуваат на предозирање. Ќе биде извршена и обдукција за да се утврдат точните причини за смртта.

Габриела, која имаше 22 години подолго време имала проблеми со зависноста. Во својата последна објава на Инстаграм таа напишала дека веќе пет месеци не користи дрога.

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат