Tоп 10 игри за ова лето (ВИДЕО) – Слободен печат
МагазинТехнологија

Tоп 10 игри за ова лето (ВИДЕО)

Ова лето гејмерите очекуваат неколку навистина интересни наслови...

Во оваа листа ќе се најде по нешто за секого, па ако времето продолжи да биде промелниво како досега, љубителите на видео игри ќе имаат што да прават додека надвор врне дожд.

Меѓу игрите кои ќе се појават во следните неколку дена се и Wolfenstein Youngblood, како и хорор насловите Blair Witch и Man of Medan.

А кои се останатите игри кои се најдоа во оваа листа можете да погледнете во видеото кое го подготвија од PLAY! Zine.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Исто прочитајте

Close
Close