Тешка сообраќајка на патот Трубарево-Петровец – Слободен печат
Хроника

Тешка сообраќајка на патот Трубарево-Петровец

Попладнево се случила тешка сообраќајна несреќа на патот Трубарево-Петровец, поради што сообраќајот од клучката кај Марино до Петровец е пренасочен, информираше еден наш читател.

Засега нема информации од МВР за тоа дали има жртви и повредени во сообраќајната несреќа.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close