Тензични психолошки трилери со кои нема ниту да забележите дека сте во карантин! (ВИДЕО)

Сосема е нормално во период кога сите сме во карантин да ви е здодевно, бидејќи на никој не му е лесно да издржи дома, посебно кога времето не мами да излеземе надвор.

Меѓутоа, за и оваа ситуација полесно да ја пребродите, тимот на порталот „Bright side“ одбра неколку најинтересни психолошки трилери, кои до самиот крај на филмот нема да ве отргнат од екранот.

Во продолжение погледнете за кои тензични психолошки трилери станува збор:

 

 

 

 

Прочитајте и...  СЗО: Како да се заштитите од горештините за време на пандемијата на коронавирусот

Прочитај повеќе

Мора да го подготвите за вашите најблиски: Домашен леб со билки!

Васко Спасоски

Антониа Гиговска: Спокојот на Пелистер ме подготвува за нови музички дела

Слободен печат

Дознајте зошто не треба да ги фрлите семките од лимон!

Васко Спасоски

Познатата терапевтка советува: Во овој случај подобро е да го сокриете неверството!

Слободен печат

Џеј Ло со храбра спортска комбинација максимално ги истакна своите облини! (ФОТО)

Слободен Печат

Сакаше да поразговара со принцот Чарлс, но се возбуди и се струполи на земја – Принцот не стигна ниту да му подаде рака (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убавата бисексуална Афроамериканка е новата „Batwoman“

Слободен печат

Една од најчудните туристички атракции во светот: Ѕирнете во „Катедралата на отпадот“ (ФОТО)

Слободен печат

Фасцинантна приказна украсена со долгогодишно прераскажување: Кралот Умберто и неговиот одамна изгубен „двојник“

Слободен печат

Кралски правила кои не смее да ги прекрши ниту кралицата Елизабета

Слободен печат

Најсочното колаче чија арома ќе го намами целото семејство: Одличен десерт за летно уживање! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ја враќа вашата кожа децении наназад: Маска за лице која е посилна од ботокс! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат