Телохранителот на Џони Деп откри како глумецот го исекол прстот

Малколм Коноли, шеф на обезбедувањето на холивудскиот глумец Џони Деп е сослушан на судот во Лондон.

На судењето Коноли открил дека ја измислиле приказната за тоа како Деп го повредил прстот во 2015 година за време на престојот во Австралија и дека тоа го направиле за да ја заштитат Амбер Хард од лош публицитет откако била насилна кон нејзиниот сопруг.

Малколм работи за Деп и за неговото семејство веќе 16 години и пред судот изјавил дека морал да го извлече шефот од една застрашувачка кавга со сопругата, во која дошло до насилство.

Открил дека Деп имал повреден прст.

Ми го исече проклетиот прст. Скрши шише со вотка од мојата рака“, му рекол Деп на својот телохраниотел.

Прочитајте и...  Тања Савиќ го пријавила сопругот за киднапирање на децата: Му се закануваат 30 години затвор!

„Му ја видов раката, страшно беше“, додал Малколм.

Тој исто така открил и дека Амбер изгаснала цигара од неговото лице и тврди дека му ја видел лузната и дека лажеле за тоа како Деп го исекол прстот велејќи дека тоа се случило додека сечел кромид.

Коноли тврди дека тоа го направиле за да ја заштитат Амбер и дека всушност таа е онаа која врши насилство во семејството.

Малколм Коноли/Profimedia

 

Прочитај повеќе

Како од отпад да направите супер корисни работи: 18 генијални идеи! (ВИДЕО)

Слободен печат

На кого Александар Тарабунов вели: „Дај ми“? (ВИДЕО)

Васко Спасоски

6 најмоќни ефекти од пливањето врз телото и умот

Слободен печат

Дали нешто ѕирка од бикинито на Дунавка Трифуновска? (ФОТО)

Васко Спасоски

Анџелина Џоли бара промена на судијата, тврди дека тој има близок однос со адвокатката на Бред Пит

Слободен печат

Народни лекови со кромид што ќе ви решат многу здравствени проблеми

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Се топат во уста: Посни крофни

Слободен печат

Милионерот уапсен зашто наместо маска на лицето, ја носел тангата на жена му! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Евергрин вечер со Дац и Александар во Антички театар

Слободен печат

Интервју со проф. д-р Ана Фрицханд, психолог: Пандемијата предизвика историски пораст на анксиозно-депресивните состојби

Јасмина Кантарџиева Димков

Тања Савиќ го пријавила сопругот за киднапирање на децата: Му се закануваат 30 години затвор!

Слободен печат

Поради Меган принцот Хари се скарал и со најдобриот пријател: Мислел дека принцот избрзува со венчавката (ФОТО)

Слободен печат