Те молам не го прави тоа, јас имам семејство: Популарниот диџеј ја молеше да престане да тверка! (ВИДЕО)

Познатиот светски музичар и диџеј Калед доживеа непријатност кога се вклучи во „живо“ на Инстаграм.

Имено, во неговото вклучување  „влета“ негова обожавателка која беше со многу малку облека на себе и веднаш започна да тверкува.

Калед сето ова го гледаше со неверување и ја молеше да престане.

– Немој тоа да го правиш, еј. Јас имам семејство, ја добивам потребната љубов. Немој тоа да го правиш, зборувај со мене нормално – и кажа Калед на обожвателката.

Погледнете ја снимката:

Прочитајте и...  ВИЦ НА ДЕНОТ: Притисок

Поврзани вести

Невообичаен симптом на коронавирусот кој лекарите се уште не можат да го објаснат!

Слободен Печат

Жените се повеќе подложни на негативни ефекти од пандемијата

Слободен печат

Кога Наоми Кемпбел ќе ви каже што треба да правите – тука нема простор за грешка: Манекенката ја откри својата бјути рутина!

Слободен печат

Пушачи, јадете јаболка и заштитете ги белите дробови

Слободен печат

Внимавајте додека земате лекови, заборавете на чоколадата

Слободен печат

Дневен хороскоп за ден 25.10.2020: Скорпијата ќе добие одлична работна понуда, а Бикот ќе се опушти покрај пријателите

Слободен Печат

Остави Коментар