Татјана, што ти требаше ова? Познатата пејачка сними песна за Инстаграм (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Татјана, што ти требаше ова? Познатата пејачка сними песна за Инстаграм (ВИДЕО)

Ретко кој очекуваше ваква песна од Лазаревска...

– Одам во слики, некое ново селфи наоѓам, со другарите по клубови, а ставам лајк и коментар – вака некако оди текстот на најновата песна на фолк-пејачката Татијана Лазаревска.

Песната како што рековме, носи наслов „Инстаграм“, а пејачката сними и видеоспот за неа.

Ние нема да судиме и коментираме повеќе, оставаме вие да го сторите тоа.

Погледнете и слушнете:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close