Тања Савиќ ја објави најпровокативната фотографија досега: Фолкерката во преден план го стави бујното деколте!

Фолкерката Тања Савиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија која никого не остави рамнодушен.

Тања објасни дека фотографијата е направена минатата година и дека е наменета за насловната страница на нејзиниот четврти студиски албум „Странци“, но дека таа дури сега одлучила да ја сподели фотографијата со своите следбеници на Инстаграм.

Фотографијата на која Тања е мокра во проѕирна маица го истакнува нејзиното бујно деколте.

Прочитајте и...  Актерката за борбата со ракот: Сакам луѓето да знаат дека се борам

Поврзани вести

Неколку работи кои среќните парови ги прават пред спиење

Слободно време

Ова се 4-те најљубоморни знаци во Зодијакот: Дали сте меѓу нив?

Слободен Печат

ФОТО: Мадона (62) прилепена за ограда се бакнува со своето момче (26)

Слободен печат

АНКЕТА: Кого избраа британците: Кејт Мидлтон го изгуби „тронот“!

Слободен Печат

Нови обвиненија против Рон Џереми, му се заканува казна од 330 години затвор

Слободен печат

4 кујнски апарати кои многу од нас не ги чистат, а се легло на бактерии: Кои се тие?

Слободен Печат

Остави Коментар