Тамара на заслужен одмор (ФОТО)

По големиот евровизиски успех, Тамара Тодевска замина на заслужен одмор. Пејачката на социјалните мрежи сподели неколку фотографии од плажа.

По повеќе од две недели поминати во Израел далеку од семејството, Тодевска сега секој слободен ден го користи максимално посветена на децата и на сопругот.

Прочитајте и...  Паниката позаразна од коронавирусот

Прочитај повеќе

Почина актерката Неда Арнериќ, дивата на српското глумиште

Слободен Печат

Бред Пит освои Златен глобус, а ваква беше реакцијата на Џенифер Анистон (ВИДЕО)

Слободен печат

За овие ПЕТ ЗБОРОВИ заработи 100.000 евра: Марина Туцаковиќ напиша само еден стих од песната која СИТЕ ЈА ЗНАЕТЕ

Слободен печат

Холивудски ѕвезди со православна вера: Овие познати личности слават Божиќ на 7 јануари

Слободен Печат

Адриана Лима докажа дека и без грам шминка изгледа прекрасно (ФОТО)

Слободен печат

Неочекуваниот говор на бремената актерка за абортусот беше најмоќниот момент на доделувањето на Златниот глобус (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Луѓето со неверување гледаа во Бред Пит на доделувањето на Златниот глобус: Дали е можно да изгледа вака? (ФОТО)

Слободен печат

ТАА Е КОСТУР – Славната пејачка позната по облините ги ШОКИРАШЕ ФАНОВИТЕ! На новите фотки толку е слаба што фановите ја МОЛАТ ДА ЈАДЕ! (ФОТО)

Слободен печат

Српски пејач „јадел ќотек“ во Куманово, па завршил на шиење во болница (ФОТО) (+18)

Слободен печат

Ефто Пупиноски: И јас и Дино Мерлин наполнивме плоштади, ама јас пеев за 40 пати помала цена!

Слободен печат

Никол Кидман заплакала на црвениот килим кога ја дознала оваа страшна вест! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ова никој не го очекуваше: Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно!

Слободен печат