Таксист краде пакет пиво од трафика во Карпош (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како маж кој вози такси, краде пакет пиво од трафика.

Додека продавачот го услужува својот муштерија, таксистот внимателно го крева пакетот со пива и го носи до неговото паркирано возило веднаш до трафиката.

Според објавата кражбата се случила во Скопје, во населба Карпош.

Прочитајте и...  Девојка нападната од 32-годишен маж во Велес

Прочитај повеќе

Следете ја во живо доцна ноќва првата претседателска дебата меѓу Трамп и Бајден

Слободен печат

Бес во Индија по смртта на тинејџерка која беше групно силувана

Мицкоски слави роденден, соработниците го изненадија со торта (ФОТО)

Маријана Митровска

Среде криза заминува медицински персонал- Главната сестра на Инфективна и две други си дадоа откази

Маријана Митровска

Со температура и симптоми на ковид-19, рентген техничар одел на работа, се чекаат тестовите за уште тројца вработени

Слободен печат

Татко и син зад решетки, одгледувале марихуана во својата викендичка (ВИДЕО)

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Порошенко, кој ја предводеше Украина, заразен со коронавирус

Слободен печат

Дрога и муниција пронајдени во дом на скопјанец, ОЈО бара притвор

Слободен печат

Уште едно 3-годишно детенце си замина дома, ја победи болеста (ВИДЕО)

Маријана Митровска

Мицкоски: Владата вели дека помогнала со една милијарда евра, но тоа е лага, помошта е многу помала

Слободен печат

Дневен преглед на состојбата со ковид-19 во светот

Слободен печат

Доколку биде екстрадиран во САД, Асанж ќе ја отслужува казната во најозогласениот затвор (ВИДЕО)

Слободен печат