Тајсон повторно шокира: Имав оргии со нивните мајки и сестри

Славниот боксер Мајк Тајсон повтоно ја шокира нацијата со своето признание.

Тајсон зборуваше во емисијата „American confessed“ на неговиот јутјуб канал и откри неколку неверојатни детали од својот живот. Тој ги признава своите грешки од минатото.

– Кога бев млад, бев животно со пари. Давав пари на сите, одев на забави и спиев со нивните мајки, сестри, со нивните роднини… Тоа беа оргии. Бев луд, бев болен, а не знаев дека сум болен.

Им купував автомобили на многу девојки. Не се контролирав и со исхраната и со пиењето, спиев со многу жени. Сега гледам како да живеам здрав живот и да бидам морална личност. Кога ќе видам како живеев, сфатив дека немав никакви емотивни проблеми. Имав проблеми со моралот – признава Тајсон.

Прочитајте и...  Роналдо нов „светец“ или ќе се врати во Манчестер јунајтед!?

Прочитај повеќе

Излечени 10 фудбалери на Валенсија од коронавирусот!

Слободен печат

Играчите на Шалке тренираат, социјално дистанцирани! (ВИДЕО)

Слободен печат

Роналдо нов „светец“ или ќе се врати во Манчестер јунајтед!?

Слободен печат

Денот кога Ѓоковиќ ја промени историјата на светскиот тенис! (ВИДЕО)

Слободен печат

И судиите вежбаат во изолација: Аут, прекршок, офсајд..! (ВИДЕО)

Слободен печат

Откажан Грен слем турнирот „Вимблдон“

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Генијално: Нема Лига на шампиони? Нема проблеми за Боатенг! (ВИДЕО)

Слободен печат

Нејмар го замени ПСЖ со јужнокорејскиот Улсан (ФОТО)

Слободен печат

 Базените затворени, коронавирусот го направи своето, на суво останаа 700-800 пливачи

Благоја Георгиевски

Прекречен муралот посветен на Коби и Џиана, фановите гневни (ФОТО)

Слободен печат

Конечна одлука на УЕФА: Завршницата на Лигата на шампионите и Лигата на Европа во август

Слободен печат

Унгарската пливачка ја зарази со корона цела репрезентација

Слободен печат