ТАЈНИТЕ НА БАЛКАНСКИТЕ ДИВИ: Брена лесно се опива, Карлеуша е постојано нервозна

Весна Змијанац е на балканската естрада околу 50 години, а за тоа време сцената ја делела со многу свои колешки од целиот Балкан, наведува Еспресо.рс.

Затоа и знае многу детали, на пример дека на Лепа Брена ѝ е доволно сосема малку алкохол за веќе да биде поднапиена. Самата Весна, всушност признава дека пие алкохол само кога е на сцена.

За Цеца и за Јелена Карлеуша вели дека се постојано нервозни и се полни со некоја чудна енергија која не им е пријатна на оние околу нив.

Но, од друга страна, за Јелена Карлеуша мисли дека одлично менаџира со скандалите и дека дури и најлошиот публицитет го користи за да го сврти во своја корист, но дека луѓето, едноставно, не ја разбираат.

Прочитајте и...  Снаата на Лепа Брена за првпат објави толку жешка фотка: Александра Пријовиќ се заврте со грб кон камерата! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат