Tag : златна војводинска ракавица

Останатo Спорт

Ристоски на „Златна Војводинска ракавица“, а се подготвува и за ЕП во Будва!

Слободен печат
Македонскиот боксер Александар Ристоски се подготвува за настап на Европското првенство за јуниори кое што според најавите треба да се организира во Будва (Црна Гора)...