4 C
Скопје

Tag : златен тапир

Спорт Фудбал

ВИДЕО: Златан „машки“ го поднесе понижувањето среде улица

Слободен печат
Екипата на Милан полека го губи здивот во трката за шампионската титула, изминатиот викенд загуби од градскиот ривал Интер кој сега има четири бода повеќе...