Џек Николсон со години живеел во лага: Мислел дека мајка му е негова сестра, а баба му негова мајка

Овие денови постојано кружат информациите за славниот актер како не е виден во јавност повеќе од една година, а неговите блиски пријатели стравуваат дека актерската легенда страда од деменција. Трикратниот оскаровец ги живее своите „тажни, последни денови“ во вила на Бевери Хилс, пренесуваат странските медиуми. „Џек и јас сме пријатели со години и тој веќе …

Џек Николсон со години живеел во лага: Мислел дека мајка му е негова сестра, а баба му негова мајка Read More »