Tag : жиро – сметки

Вести Ракомет Спорт

Отворени жиро – сметки за собирање средства за спас на РК Вардар

Горан Наумовски
Во кординација со управата на РК Вардар, навивачите на „црвено-црните” отворија жиро сметки, денарска и девизна, на кои ќе можат да се донираат средства за...