Tag : женење

Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерот Шон Пен тајно се ожени со 31 година помлада девојка! (ФОТО)

Слободен Печат
Холивудскиот актер Шон Пен (59)  по трет пат стапи во брак со Леила Џорџ (28) со која неколку години беше  е веќе во врска. „Презадоволни...
Вести Македонија

Груевски се јави во врска со гласините дека ќе се женел во Унгарија

Слободен печат
Експремиерот Никола Груевски, кој е во бегство, се огласи на својот Фејсбук профил, каде зборуваше за „лагите кои во последно време се зборувале за него“....