загубен навивач Archives - Слободен печат

Tag : загубен навивач

Вести Ви Препорачуваме Скопје

Навивач на Полска се загубил во Скопје за време на вчерашниот натпревар

Слободен печат
За време на вчерашниот квалификациски натпревар помеѓу селекциите на Македонија и Полска, еден навивач на гостите се загубил во скопската населба Дебар Маало. На социјалните...