Tag : загина жена Прилеп

Хроника

Во сообраќајка загина 62 годишна жена од Прилеп

Слободен печат
На магистралниот пат Ресен-Битола, кај местото викано Лебара Жито, вчера во 18 часот се случила сообраќајка во која починала 62 годишна жена од Прилеп, додека...