Tag : заедно можеме

Вести Македонија

Децата од Здружението „Заедно можеме” на Меѓународниот симпозиум на уметноста „Струга 2020″

МИА Агенција
Членовите на Здружението за лицса со посебни потреби „Заедно Можеме” од Гостивар беа дел од четвртото издание на Меѓунардониот симпозиум на уметноста „Струга 2020″, во...
MacedonianAlbanian