Tag : задник

Еспресо Шоу биз

Хајди Клум со провокативно видео ги излуди мажите (ВИДЕО)

Слободен печат
– Би можела да живеам на брод, напиша манекенката и ја објави оваа провокативна снимка. Манекенката Хајди Клум (46) повторно ги израдува припадниците на машкиот...
Еспресо Шоу биз

Станија провоцира со жешкиот задник (ФОТО)

Слободен печат
Станија ги почасти следбениците со секси слика од Америка направена во тоалет. Станија Добројевиќ веќе неккое време престојува во Америка, од каде ќе се врати...
Еспресо Жена Магазин Убавина

ПАТИКИ, ПЛАТФОРМИ, ШТИКЛИ… Како обувките го менуваат изгледот на вашиот ЗАДНИК?

Слободен печат
Општопознато е дека носењето на различни обувки влијае на вашето држење, на колената и на грбот, но и на вашиот изглед. Некои дами посебно ги...
Еспресо Шоу биз

Наталија заработува 300 илјади евра со својот задник – „Јас ги инспирирам луѓето“ (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Бразилската Инстаграм ѕвезда Наталија Гарибото заработува речиси 300 илјади евра годишно само објавувајќи фотки од својот задник на социјалните мрежи. Како што вели, откако ќе...
Еспресо Шоу биз

КАРЛЕУША буквално СО ГОЛ ЗАДНИК во финалето на Ѕвездите на Гранд, реакцијата на нејзината колешка е ДА ПАДНЕШ ВО НЕСВЕСТ (ФОТО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша дојде во финалето на Ѕвездите на Гранд во предизвикувачки тиркизен фустан кој беше со целосно отворена позадина, па кога таа седеше во жирито,...
Жена Магазин

НАУКАТА ТВРДИ: Жените со облини се поинтелигентни

Слободен печат
Според истражувањето на Оксфорд, жените кои имаат изразен и заоблен задник се поинтелигентни и помалку склони кон хронични заболувања, за разлика од жените со спортска...
Еспресо Шоу биз

Ќерката на Цеца го покажа задникот, на КОМЕНТАРИТЕ им нема крај (ФОТО)

Слободен печат
Згодната наследничка на фолк ѕвездата ги покажа своите атрибути, а коментарите не можат да запрат. Младата поп пејачка Анастасија Ражнатовиќ и понатаму со својот дечко...
Еспресо Жена Магазин Убавина

Сакате обликувани нозе и задник? Правете ја оваа вежба секојдневно (ВИДЕО)

Слободен печат
Оваа искусна инструкторка објаснува како да ја изведувате оваа вежба – скокови без опасност, доколу имате слаби колена. Секое експлозивно движење, како што е овој...
Еспресо Шоу биз

ПОПУЛАРНАТА СУЛТАНКА во Кан го „прошета“ совршениот задник на црвениот тепих (ФОТО)

Слободен печат
Минатата година на истиот настан се појави со несекојдневен фустан со висок шлиц и длабоко деколте....
Еспресо Убавина

Топ 10 вежби за совршен задник (ВИДЕО)

Слободен печат
Убаво обликуваниот задник и нозете се најчестите делови од телото кои жените сакаат да ги „дотераат“… Доколку сакате ова лето да импресионирате со својата убава...
MacedonianAlbanian