Tag : задник

Магазин Магазин слајдер Сцена

Секој ден во различни бикини: Вчера Анастасија Ражнатовиќ носеше танга, а денеска… (ФОТО)

Васко Спасоски
Анастасија Ражнатовиќ реши да го помине својот летен одмор на Црногорското приморје. Ќерката на Цеца уживала со друштвото на една од локалните плажи, а обожавателите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Снаата на Лепа Брена за првпат објави толку жешка фотка: Александра Пријовиќ се заврте со грб кон камерата! (ФОТО)

Васко Спасоски
Александар Пријовиќ се врати од одморот на Азурната обала, каде уживаше со сопругот Филип, синот Александар, Лепа Брена, Бобан Живојиновиќ, како и Виктор Живојиновиќ со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Се сеќавате на скандалозната Нина Мориќ: Атрактивната Хрватка лежи на јахта и позира завртена со грб! (ФОТО)

Васко Спасоски
Популарната Хрватка и поранешна манекенка Нина Мориќ (44) објави нова провокативна фотографија на социјалните мрежи, на која во прв план е затегнатиот задник и огромната...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Српската пејачка Дара Бубамара од море на море: Погледнете каде се наоѓа сега и во какво бикини позира! (ФОТО)

Васко Спасоски
По летувањето на Азруната обала, српската пејачка Дара Бубамара сега одмара во Хрватска. Пејачката веќе се сместила и на големо ужива во убавините на Јадранското...
Забава Магазин Магазин слајдер

Четири лесни вежби за брзо затегнување на задникот со познатиот фитнес модел: Тие се дел од моето секојдневие (ВИДЕО)

Слободен Печат
Фитнес моделот Софи Ван Остенбурге летните денови ги користи за да ја донесе својата линија до совршенство. Прекрасната девојка во спортско издание покажа како да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша излезена од базен во провокативна поза ги „полуди“ обожавателите! (ФОТО)

Слободен Печат
Јелена Карлеуша повторно го „дигна притисокот“ на своите фанови со новите провокативни фотографии. За Карлеуша нема жештина, бидејќи со ќерките Атина и Ника отпатува во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата српска пејачка замина во Турција на одмор, а погледнете каква „разгледница“ ни прати од таму! (ФОТО)

Васко Спасоски
Маја Беровиќ се наоѓа во Турција, каде ги полни батериите пред излегување на своето најново це-де. Атркативната пејачка ги израдува нејзините машки обожаватели со нова...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Станија влезе во базен да се разлади, но бикините и направија проблем! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ријалити ѕвездата Станија Добројевиќ (35) се соблече во минијатурно бикини и буквално ги запали социјалните мрежи со својот задник, по кој надалеку е позната. Станија...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Манекенката Ирина Шајк суптилно провоцира на Инстаграм! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најзгодните жени на светот, Ирина Шајк направи хаос на социјалните мрежи со нејзиното ново секси-селфи. Таа се фотографирала во домашна варијанта во градник,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Секогаш се фали со бујното деколте, но сега покажа нешто друго: Водителката Марјана Станојковска ги испровоцира фановите! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата водителка Марјана Станојковска е позната по тоа што речиси во секоја прилика гордо го покажува своето бујно деколте по кое е најпозната. Но, понекогаш...
MacedonianAlbanian