Tag : забранета врска

Вести Свет

Се вљуби во затвореник, па и таа заврши зад решетки

Слободен печат
Работничка во затвор која се заљубила во еден „опасен“ затвореник во најголемиот британски машки затвор, осудена е на една година затвор поради оваа афера, пренесува...