10 C
Скопје

Tag : втор шешир

Ракомет Спорт

Од вториот „шешир“ ги чекаме ривалите за учество на ЕП 2022!

Слободен печат
Денеска Европската ракометна федерација ги објави шеширите пред ждрепката за извлекување на квалификациските групи за пласман на следното Европско првенство. Континенталниот собир во 2022 година...