Tag : воспалено

Здравје Магазин

Чај со лук и нане – Народен лек против настинка и воспалено грло (РЕЦЕПТ)

Слободен печат
Две совршени намирници ќе ја олеснат вашата борба со вирусите и бактериите и ќе спречат развој на болести. Лукот има силни антибактериски и антивоспалителни својства,...