• вог

ФОТО | Ќерката на Хајди Клум заблеска на насловната страница на „Вог“: Ѝ благодарам на мајка ми за сѐ!

Американската манекенка со потекло од Германија, Хајди Клум (47) и нејзината ќерка Лени (16) се појавија на насловната страница на „Вог Германија“. Имено, 16-годишната ќерка на Хајди Клум изгледа исто како нејзината мајка, па сега реши да си ја испроба среќата во светот на модата. Ова е прва насловна страна за Лени во модно списание, …

ФОТО | Ќерката на Хајди Клум заблеска на насловната страница на „Вог“: Ѝ благодарам на мајка ми за сѐ! Read More »