• водителка

СИТЕ ПОЛУДЕА ПО ХРВАТСКАТА ВОДИТЕЛКА! Таа води ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА и изгледа БРУТАЛНО! (ВИДЕО)

Хрватската јавност ја памети по емисиите за временска прогноза која пред една деценија Рената Шопек ги водеше на РТЛ. Иако нема телевизија која повторно би емитувала нешто такво, многу сакаат тие денови да се вратат. За среќа, тука е YouTube. – Моите секси временски прогнози беа зафрканција, изјави таа претходно оваа година во една емисија. …

СИТЕ ПОЛУДЕА ПО ХРВАТСКАТА ВОДИТЕЛКА! Таа води ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА и изгледа БРУТАЛНО! (ВИДЕО) Read More »