Tag : виган

Спорт Фудбал

Ова не му се случило на Јунајтед од 2015 година (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Вулверхемптон и Манчестер јунајтед одиграа без голови (0:0) и ќе мораат повторно да ги одмерат силите и се дознае патникот во следната фаза од ФА...