дома Тагови Ви препорачуваме

Таг: Ви препорачуваме

Актуелно

Утре без струја делови од Кисела Вода

Заради технички зафати во дистрибутивната електро – мрежа, утре без електрична енергија ќе бидат делови од општина Кисела Вода, соопштуваат од ЕВН Македонија Скопје. Во...