6.8 C
Скопје

Tag : Весна Петрушевска

Магазин Магазин слајдер Сцена

„Му купив гаќи и патики, дека немало таму“: Весна Бејби се збогуваше со синот и објави емотивна порака! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Една од нашите најпознати актерки, Весна Петрушевска – Бејби преку социјалните мрежи се збогуваше со нејзиниот син Кирил (17). Имено, синот на Бејби ќе се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Им светат очите од љубов: Игор Џамбазов и Илина веќе не се кријат! (ФОТО)

Васко Спасоски
Очигледно тоа што медиумите го пишуваа пред неколку дена, за наводната љубовна врска меѓу познатиот актер, музичар и шоумен Игор Џамбазов и алпинистката Илина Арсова...
Жена Магазин Некатегоризирано

ИНТЕРВЈУ со Весна Петрушевска: Ова е ера на полусветови и полуписмени суштества

Со Весна Бејби Петрушевска секогаш имаме полни раце муабет, човек да не знае од каде да почне, и каде ќе го одведе разговорот. Со богат...
Еспресо Шоу биз

Ќе ви се насолзат очите: Весна Бејби не сака да се сети на утрото, 16 октомври, 2007 година (ФОТО)

Слободен печат
16 октомври, 2007 година – како гром од ведро небо утрото одекна веста на целиот Балкан дека загина најголемата музичка ѕвезда на овие простори, Тоше...