Tag : утроба

Забава Магазин

Биле во ШОК кога виделе што се наоѓа во утробата на убиената ајкула

Слободен Печат
Се верува дека еден британски турист кој исчезнал за време на викендот, бил изеден од страна на ајкула откако ја пронашле неговата рака во нејзината...
Вести Свет

Бебето насилно исечено од утробата на мајката во Чикаго е добро

Слободен печат
Бебето насилно исечено од утробата на мајката во април во Чикаго е добро и повеќе не му требаат апарати за дишење. Имено, Џовани Лопез, сега...