Tag : удри жена

Хроника

Маж кај Сајмиште удри жена (ВИДЕО)

Горан Наумовски
На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како маж, наводно таксист кој на булеварот кај Сајмиште турна жена на бетонот. По ова,...
MacedonianAlbanian