23.8 C
Скопје

Tag : удавен работник

Вести Хроника

Пронајден починат работник удавен во шахта кај Радовиш

Слободен печат
Во полициска станица Радовиш вчера во 17:50 часот било пријавено дека во шахта на магистралниот пат во изградба А-4 Штип-Радовиш, во близина на крстосница за...