8 C
Скопје

Tag : Тв Прва

Магазин Магазин слајдер Сцена

Јована Јоксимовиќ се повлекува од тв-екраните… (ФОТО)

Васко Спасоски
Јована Јоксимовиќ, водителката од утринската програма на телевизија „Прва“, од денес е на летен одмор. Сопругата на пејачот Жељко Јоксимовиќ, вчера се прости од гледачите,...