17 C
Скопје

Tag : тв емисија

Останатo Спорт

Тајсон се правда: Не бев дрогиран туку уморен

Слободен печат
Мајк Тајсон на 54-годишна возраст најави кам-бек во рингот и поради претстојниот хуманитарен меч со Рој Џонс јуниор беше гостин на англиската емисија „Добро утро...
Спорт Фудбал

Роналдо бара помош: Ја барам жената која ми даваше да јадам

Слободен печат
Кристијано Роналдо неодамна гостуваше во британската телевизиска емисија „Good Morning Britain“ во која емотивно реагираше кога новинарот Пирс Морган му покажа видео со неговиот татко....