• цеца

Атрактивната Цеца како вистински модел позира во секси црн фустан

Пејачката Цеца Ражнатовиќ уште еднаш ја воодушеви нејзината армија од фанови. За потребите на  едиторијал фолк ѕвездата позираше како вистински модел и фановите беа воодушевени. Погледнете како изгледаше тоа.   „Величенствено“, беше еден од коментарите на бројните фанови.