8 C
Скопје

Tag : свр теотов

Хроника

Малолетничка од тетовско пријавила обид за обљуба

Слободен печат
 Во текот на вчерашниот ден малолетничка од тетовско село заедно со нејзниот татко пријавила во СВР Тетово дека две машки лица физички ја малтретирале, ја...