Таа го има најдобриот ЗАДНИК во светот, еве ДОКАЗ! (ВИДЕО)

Инстаграм манекенката со два милиони следбеници е новата „Мис бум бум“! Оваа бразилка победи на изборот за најдобар задник во светот кој се одржа во Мексико Сити. Сузи Кортез има 29 години, и таа ја победи конкуренцијата од целиот свет, а на Инстаграм се заблагодари на медиумите кои го „следеа секој нејзин чекор“ додека по …

Таа го има најдобриот ЗАДНИК во светот, еве ДОКАЗ! (ВИДЕО) Read More »